aplikace dvacka 2slide psi2 kocky2306151

Aktuálně

Dne 18-2-2021 proběhla aktualizace zvířátek, která čekají na osovojení. Najdou domov právě u Vás?

Tým záchranných paciček

Ahoj,
dovoluji si Vás seznámit s naším týmem záchranných paciček, s kým vlastně komunikujete. :-)

Ředitelkou sdružení je Alena Škarková - https://www.facebook.com/alena.skarkovazachrannepacicky, u které bydlí všechna zvířátka. A právě díky této paní s velkým srdcem, má hodně zvířátek dočasně kde bydlet, dokud nenajdou své pravé domovy.
Obracejte se prosím pouze s dotazy v případě zájmu o zvířátko.

Výpomoc se správou této FB stránky zajišťuje Monika Hofmanová - https://www.facebook.com/moni.hofmanova . Mimo jiné sponzoruje, profesionálně vytvořila a nadále spravuje webové stránky www.zachrannepacicky.cz (Máte-li sami zájem o www, neváhejte ji kontaktovat). S veškerými dotazy ohledně webových stránek, tipy jak zlepšit naše sdružení na internetu a propagace se obracejte přímo na Moniku.

Nováčkem v našem týmu je Monika Vedralová - https://www.facebook.com/monika.vedralova, které patří obrovské dík, za pomoc s aukcí. Právě díky Moni můžete nakupovat v aukci s dvojnásobnou radostí - první uděláte sami sobě a druhou našim zvířátkům v depozitu, jelikož všechny korunky z aukce putují na podporu depozita (nákup krmiv, léčiv, hygienických potřeb, veterinu).
Máte-li dotazy, jak věnovat věci do aukce, jak dražit nebo zaslat peníze na účet, obraťte se na Moni. S dotazy jak vylepšit aukci se ale obracejte na Moniku Hofmanovou. Odkaz na stránku s aukcí: https://www.facebook.com/pages/AUKCE-Záchranné-Pacičky/

www.zachrannepacicky.9e.cz/index.php/o-nas

Krásný večer Vám všem přejí holky ze záchranných paciček

 

 

Facebook

 

Aktuality

2021/02/18
Dne 18-2-2021 proběhla aktualizace zvířátek, která čekají na...
2015/02/13
Tým záchranných paciček Ahoj, dovoluji si Vás seznámit s...

www.BonnyDesign.cz

Tyto webové stránky vytvořila a edituje

Monika Vrkoslavová, webdesignerka a fotografka


Facebook
| Webové stránky www.bonnydesign.cz