aplikace dvacka 2slide psi2 kocky2306151

Jak virtuální adopce funguje?

Vy sami si vyberete pejska či kočičku, kterému se rozhodnete každý měsíc finančně pomáhat. Tyto Vaše dary poputují přímo k Vámi adoptovanému zvířátku (např. na veterinu, krmivo...)

Především bychom byli rádi, kdybyste virtuálně adoptovali zvířátka, která naleznete na této stránce. Jedná se o zvířátka, která z určitých důvodů už nemohou být nabízena k adopci nebo je jejich šance na nový domov, vzhledem k jejich postižení, mizivá.

Každý zájemce o virtuální adopci od nás dostane certifikát s barevnou fotkou daného zvířátka, který potvrzuje - každého kdo se tedy přihlásí o virtuální adopci prosíme, aby nám zaslal svoji adresu, na kterou mu daný certifikát pošleme.

   ZA KAŽDOU VAŠI, BYŤ I NEPATRNOU, POMOC VÁM DĚKEJEME!

Co je to virtuální adopce?

Virtuální adopce je způsob, jak zvířátku pomáhat, aniž byste ho museli mít doma. Jedná se především o finanční pomoc Vámi vybranému pejskovi či kočičce. (Samozřejmě pokud chcete pomoci i materiálně, budeme jen rádi - příspěvky v podobě krmiva, konzerv či hraček také uvítáme)
 

K adopci: Flíček

tohoto staršího kocourka někdo vyhodil v okolí DPS, když zřejmě viděl, že se tam staráme o bezprizorní kočičky. Flíček byl zvyklý žít doma, podle jeho velmi přítulné a mazlivé povahy. Možná se stal nechtěným dědictvím, tak skončil na ulici. 

Flíčka napadl pes, kterého na něj poslal jeden výrostek ze sídliště. Flíček zůstane v našem depozitu. K ohledu na jeho věk, kdy si toho chudák už v životě hodně zlého prožil, mu chceme dopřát klidné stáří.  

Pokud by jste chtěli Flíčka virtuálně adoptovat a  podporovat, můžete zasílat příspěvky na transparentní  účet č. 2400158869 / 2010, variabilní symbol má Flíček  číslo 7.

KOCOURKA FLÍČKA SI ADOPTOVALA:

HANIČKA OUTRATOVÁ 

Mnohokrát děkujeme !!!!!!!!!

 

Facebook

 

Aktuality

2021/02/18
Dne 18-2-2021 proběhla aktualizace zvířátek, která čekají na...
2015/02/13
Tým záchranných paciček Ahoj, dovoluji si Vás seznámit s...

www.BonnyDesign.cz

Tyto webové stránky vytvořila a edituje

Monika Vrkoslavová, webdesignerka a fotografka


Facebook
| Webové stránky www.bonnydesign.cz