aplikace dvacka 2slide psi2 kocky2306151

Pejsci k adopci

aktualizace 18. 2. 2021

FENEČKA AMY HLEDÁ DOMOV

To je náš další zachráněný pejsek Amy. Narodila se v říjnu 2019 a je to fenečka středního vzrůstu. Váží 28 kg. Je křížená s labradorem. Je to velmi hyperaktivní holčička, proto potřebuje pozornost a neustále si hrát. Hledá páníčky s energii a s velkou trpělivostí, a domečkem se zahrádkou.
Amy je kastrovaná, očkovaná, čipovaná.

 

PEJSEK RIKY HLEDÁ DOMOV

Riky se narodil asi v únoru 2017. Je to menší voříšek. Byl odebrán od majitele, z nevhodných podmínek. Uvnitř je to mazlivý a vděčný pejsek, na venek je bázlivé povahy, ale zvykne si rychle, když se k němu člověk hezky chová a věnuje se mu. Riky je zvyklí být doma, umí chodit na vodítku, je i kastrovaný, odčervený, očipovaný a očkovaný. Rikyho vám dovezeme zdarma představit.

 

MONTY HLEDÁ DOMOV

Montík je hodný, mazlivý ale bázlivý pejsek. Monty byl po dohodě odebraný pánovi bez domova, který měl více pesků o které se nemohl starat. Žil ve špinavém prostředí, bez střechy a musel se spolehnout sám na sebe. Montík je k dětem moc hodný, ale protože je to bázlivý pejsek musí být malé děti vždy s pejskem raději pod dohledem. Cizích lidí se ze začátků bojí, proto hledá trpělivějšího páníčka, který se mu bude dostatečně věnovat. Je očkovaný,odčervený, kastrovaný a čipovaný Narodil se v červenci 2016.

 

ALÍK HLEDÁ DOMOV

Alík je narozen červenci 2016. Má rád hraní si s míčkem a je to dobrý parťák, který se od vás nikdy neodtrhne. Přijaly jsme ho ve špatném psychickém stavu, který se na něm i podepsal. U Alíka je to složitější než u jiných pejsků, je bázlivé povahy, ale když si někoho oblíbí je to kámoš na celý život .Není vhodný k malým dětem. Je kastrovaný, odčervený,čipovaný i očkovaný.Alík by si přál domeček se zahrádkou a hodné trpělivé majitelé.

 

 

V případě zájmu o pejska nebo fenečku, kontaktujte paní Alenu Škarkovou:


Tel. 603 268 048
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (okr. Rychnov nad Kněžnou).
PODMÍNKOU ADOPCE JE PODPIS SMLOUVY !!!!

Facebook

 

Aktuality

2021/02/18
Dne 18-2-2021 proběhla aktualizace zvířátek, která čekají na...
2015/02/13
Tým záchranných paciček Ahoj, dovoluji si Vás seznámit s...

www.BonnyDesign.cz

Tyto webové stránky vytvořila a edituje

Monika Vrkoslavová, webdesignerka a fotografka


Facebook
| Webové stránky www.bonnydesign.cz